oferta dla firm

pikniki rodzinne, imprezy integracyjne, mikołajki

kryty i bezpłatny parking

 

Samochody osobowe:

Wjazd na parking Stadionu Wrocław - Bramą D na poziom 1

Autokary: 

Wjazd na parking Stadionu Wrocław od ul. Królewieckiej, wejście bramą E i schodami na 1 piętro parkingu wielopoziomowego.

dobra lokalizacja

 

Arena Gigantów zlokalizowana jest na Stadionie Wrocław, idealnie skomunikowanym z autostradową obwodnicą Wrocławia, znane miejsce mieszkańcom z dobrym dojazdem komunikacją miejską.

 

atrakcje dla każdego

 

4000m2 powierzchni z atrakcjami dla najmłodszych dzieci, dla młodzieży i dorosłych, zabawa na dmuchańcach, animacje zabaw, strefy tematyczne, gigantyczne tory przeszkód i wiele innych atrakcji - ogromna przestrzeń na eventy firmowe. 

 

pewne atrakcje z kompleksowym zapleczem eventowym

Można zobaczyć wszystkie atrakcje przed eventem, przetestować je i w razie potrzeby zamówić dodatkowe.

Arena Gigantów to jedno miejsce zawierające wszystkie elementy eventowe idealnie skomponowane w jedną całość. 

 

niezależnie od pogody

 

Niezależność od pogody - cała Arena Gigantów wraz z parkingiem jest zadaszona, a  boki osłonięte - latem mimo upałów jest chłodniej niż na dworze, zimą strefy są dogrzewane parasolami grzewczymi.

niższa cena

 

Niższa cena niż wynajem atrakcji na piknik w plenerze - nie trzeba ponosić kosztów wynajmu terenu, parkingów, hal namiotowych, agregatów, prądu, montażu, transportu, wynajmu urządzeń, sceny, nagłośnienia, animatorów itp.

piknik rodzinny

 

wstęp dla dziecka - 40zł

wstęp dla dorosłego opiekuna - 10zł

 

czas zabawy -

bez limitu!

 

wydzielona strefa cateringowa -

w cenie wstępu na 1 godzinę

 

animator indywidualny:

+200zł netto/godzina

 

malowanie twarzy:

+200zł netto/godzina

impreza integracyjna

 

wstęp dla dorosłego - 50zł

 

 

czas trwania:

ok. 3 godzin

 

wielkość grupy:

od 20 do 100 osób

 

godziny do wyboru:

od poniedziałku do piątku: 09:00 do 14:00

piątek, sobota, niedziela:  od 20:00 do 23:00

 

wydzielona strefa cateringowa -

w cenie wstępu na 1 godzinę

dodatkowa godzina +5zł/os.

 

animator indywidualny:

+200zł/godzinę

mikołajki

 

wstęp dla dziecka - 40zł

wstęp dla dorosłego opiekuna - 10zł

 

czas zabawy -

bez limitu!

 

wydzielona strefa wręczania prezentów -

w cenie wstępu na 1 godzinę

 

wydzielona strefa cateringowa -

w cenie wstępu na 1 godzinę

 

animator indywidualny:

mikołaj: +1000zł netto/godzina

śnieżynka/Elf +600zł netto/godzina

 

 

cała arena gigantów na wyłączność - wycena indywidualna

 

zapraszamy do współpracy agencje eventowe - oferujemy rabaty dla agencji :-)

cennik dla firm

 

piknik rodzinny 

w pełnej atrakcji, dmuchańców i animacji arenie gigantów

 

Arena Gigantów to pomysł na piknik rodzinny, niezależny od pogody, z dmuchańcami, animacjami i zabawą dla wszystkich grup wiekowych.

Około 4000m2 powierzchni, scena, nagłośnienie, animatorzy zabaw, wszystkie rodzaje dmuchańców dla dzieci, strefa Wipe Out dla starszych dzieci i dorosłych, strefy sprawnościowe i kreatywne, malowanie twarzy, maskotki chodzące, pokazy i show oraz system mapek atrakcji z pieczątkami motywującymi do udziału w atracjach, a dla zwycięzców nagrody!

 

 

Jakie atrakcje znajdziecie na pikniku firmowym w Arenie Gigantów?

 

1. Wszystkie rodzaje dmuchańców w jednym miejscu, w tym gigantyczny dmuchaniec multifunkcyjny z wewnętrzną areną - najlepsze wzory, najwyższa jakość - zjeżdżalnie, zamki do skakania, ruchome połykacze, kule do skakania dla dzieci, miękka górka, baseny z piłeczkami, active center z przeszkodami.

2. Strefa Wipe Out dla starszych dzieci i dorosłych, z ekstremalnymi dmuchańcami w wersji XXL, kule do skakania, 100m toru przeszkód, mega piłkarzymki, eliminator miotła rodeo, tor wyścigowy

3. Miasteczko Rodzinne czyli kompleks ze strefą animacyjną, sprawnośćiową, kreatywną, mega gier, kącikiem malucha, placem zabaw, malowaniem twarzy

4. Program animacyjny z pokazami i show, prowadzony ze sceny - pompony show, mini disco, chusta animacyjna, pokazy wielkich baniek mydlanych, zabawy animacyjne i goście specjalni - maskotki chodzące.

5. System mapek atrakcji - za udział w zabawach zdobywamy pieczątki do specjalnej mapki - za wszystkie zdobuty pieczątki jest nagroda!

 

 

 

imprezy integracyjne

Udana integracja to połączenie adrenaliny, zadań drużynowych, presji czasu, różnorodności atrakcji, dobrego prowadzącego i oczywiście nagród dla zwycięzców! 

 

Każda drużyna otrzyma specjalną Kartę Giganta, w której będziemy wbijać wszystkie zaliczone zadania, wasze punkty i czasy:-)

 

 

Jakie atrakcje na was czekają? Oczywiście GIGANTYCZNE!

 

-100 metrów toru przeszkód

-Ogromne skoczne kule Wipe Out

-Boisko do mega piłkarzyków

-Eliminator Zmiatacz Rodeo

-Tor wyścigowy 60m

-Alkogogle 2 promilowe

-śmieszne konkurencje sprawnościowe

-zawody w dojeniu krowy na czas

i wiele innych atrakcji

 

Ekstremalna strefa Wipe Out, w której wzrośńie poziom adrenaliny i sprawdzicie swoją wytrzymałość - do pokonania aż 100 metrów toru przeszkód, do przeskoczenia 4 ogromne kule, walka z ogromną miotłą rodeo, która zmiata śmiałków - to wszystko na miękkich dmuchańcach, dedykowanych dla dorosłych. Tutaj liczy się czas całej drużyny!

Integracyjny mecz na gigantycznym boisku do piłkarzyków- sprawdźcie się w roli piłkarzyka, a żeby wygrać trzeba przede wszystkim współpracować:-)

Strefa wyścigów, a w niej bieg po 60-metrowym torze w alkogoglach, bieg w spodniach 3-osobowych, wyścigi taśm gąsienicowych - pełno śmiechu i zabawa również dla kibiców:-)

Atrakcje muszą być różne, dlatego weźmiecie udzaił w drużynowych zawodach dojenia krowy, przejdziecie lustrzany labirynt i ułożycie logiczny kwadrat.

Na zakończenie dla zwycięzców pamiątkowe medale:-)

 

Impreza integracyjna w Arenie Gigantów to połączenie profesjonalnych atrakcji wraz z całą niezbędną infrastrukturą - zapewniamy profesjonalnego komentatora sportowego, nagłośnienie, strefę cateringową, a to wszystko w dobrej lokalizacji Stadion Wrocław, z krytym parkingiem i dobrą komunikacją!

 

 

mikołajki

w krainie elfów i św.mikołaja

 

W Grudniu Arena Gigantów zamienia się w Krainę Elfów i Mikołaja - zapraszamy was do zimowej Areny pełnej czarodziejskiego świątecznego klimatu... prawdziwy św.Mikołaj, Śnieżynka, zabawne Elfy i tysiące migoczących gwiazdek i światełek, świąteczna muzyka i oczywiśćie prezenty!!!

 

Nasz Mikołaj, już baaardzo stary zapomniał sprawdzić, które

dzieci były grzeczne… ale pomysłowa Efinka ma na to radę!

Każde dziecko otrzyma specjalną mikołajkową kartę z zadaniami, jak zrobi wszystkie zadania to dostanie od Mikołaja prezent!

A wśród zadań oczywiście napisanie listu do świętego Mikołaja, wykonanie kartek świątecznych, budowa komina, test renifera, rysowanie bałwana z zamkniętymi oczami, pomoc w rozdawaniu prezentów dookoła świata, świąteczne porządki, zaczarowany worek św.Mikołaja, zagadki świąteczne, tańczące płatki śniegu i wielka orkiestra św. Mikołąja! Tyle zadań na was czeka!

 

Zapraszamy was do Mikołajkowej krainy zabaw, animacji i oczywiście gigantycznych dmuchańców!

 

Około 4000m2 powierzchni, scena, nagłośnienie, Mikołaj, Śnieżynka i zabawne Elfy, świąteczne warsztaty kreatywne, skrzynka na listy do Mikołaja, oraz wszystkie rodzaje dmuchańców dla dzieci, strefa Wipe Out dla starszych dzieci i dorosłych, strefy sprawnościowe i kreatywne, malowanie twarzy, pokazy i show oraz mikołajkowe karty z zadaniami i prezenty!