OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

WIZYTY W ARENIE GIGANTÓW + ZWIEDZANIE STADIONU WROCŁAW

ODWIEDZINY W PRZEDSZKOLACH 

 

WIELE OKAZJI: DZIEŃ DZIECKA, DZIEŃ SPORTU, DZIEŃ POSTACI Z BAJEK, MIKOŁAJKI I INNE

WIZYTA PRZEDSZKOLA W ARENIE 

w pełnej atrakcji, dmuchańców i animacji arenie gigantów


Arena Gigantów to pomysł na wycieczkę przedszkolną do tej pełnej atrakcji, dmuchańców i animacji areny. To pomysł na wyprawę na plac zabaw niezależny od pogody, z dmuchańcami, animacjami i zabawą dla wszystkich grup wiekowych.


Około 4000m2 powierzchni, scena, nagłośnienie, animatorzy zabaw, wszystkie rodzaje dmuchańców dla dzieci, maskotki chodzące, pokazy i show oraz system mapek atrakcji z pieczątkami motywującymi do udziału w atracjach.Jakie atrakcje znajdziecie  w Arenie Gigantów?Uwielbiana przez dzieci Strefa dmuchańców, wszystkie rodzaje dmuchańców w jednym miejscu, w tym gigantyczny dmuchaniec multifunkcyjny z wewnętrzną areną - najlepsze wzory, najwyższa jakość - zjeżdżalnie, zamki do skakania, ruchome połykacze, kule do skakania dla dzieci, miękka górka, baseny z piłeczkami, active center z przeszkodami.Bogaty program animacyjny z pokazami i show, prowadzony ze sceny - pompony show, mini disco, chusta animacyjna, pokazy wielkich baniek mydlanych, zabawy animacyjne i goście specjalni - maskotki chodzące.


Urozmaicone strefy zabaw, w tym strefa sprawnościowa, mega gier, wyścigowa, kratywna oraz kącik malucha.


Dobra organizacja to podstawa, dlatego każda grupa otrzymuje specjalną mapę atrakcji:-)SPECJALNA CENA DLA PRZEDSZKOLI: 20ZŁ OD DZIECKA

+ OPIEKUNOWIE ZA DARMO

+ KAWA, HERBATA ZA DARMO

+ DZIECI Z TRUDNĄ SYTUACJĄ FINANSOWĄ ZA DARMO 


mikołajki

w krainie elfów i św.mikołaja


W Grudniu Arena Gigantów zamieni się w Krainę Elfów i Mikołaja - zapraszamy was do zimowej Areny pełnej czarodziejskiego świątecznego klimatu... prawdziwy św.Mikołaj, Śnieżynka, zabawne Elfy i tysiące migoczących gwiazdek i światełek, świąteczna muzyka i oczywiśćie prezenty!!!


Nasz Mikołaj, już baaardzo stary zapomniał sprawdzić, które

dzieci były grzeczne… ale pomysłowa Efinka ma na to radę!

Każde dziecko otrzyma specjalną mikołajkową kartę z zadaniami, jak zrobi wszystkie zadania to dostanie od Mikołaja prezent!

A wśród zadań oczywiście napisanie listu do świętego Mikołaja, wykonanie kartek świątecznych, budowa komina, test renifera, rysowanie bałwana z zamkniętymi oczami, pomoc w rozdawaniu prezentów dookoła świata, świąteczne porządki, zaczarowany worek św.Mikołaja, zagadki świąteczne, tańczące płatki śniegu i wielka orkiestra św. Mikołąja! Tyle zadań na was czeka!


Zapraszamy was do Mikołajkowej krainy zabaw, animacji i oczywiście gigantycznych dmuchańców!


Około 4000m2 powierzchni, scena, nagłośnienie, Mikołaj, Śnieżynka i zabawne Elfy, świąteczne warsztaty kreatywne, skrzynka na listy do Mikołaja, oraz wszystkie rodzaje dmuchańców dla dzieci, strefa Wipe Out dla starszych dzieci i dorosłych, strefy sprawnościowe i kreatywne, malowanie twarzy, pokazy i show oraz mikołajkowe karty z zadaniami i prezenty!SPECJALNA CENA DLA PRZEDSZKOLI: 20ZŁ OD DZIECKA

+ OPIEKUNOWIE ZA DARMO

+ KAWA, HERBATA ZA DARMO

+ DZIECI Z TRUDNĄ SYTUACJĄ FINANSOWĄ ZA DARMO


ODWIEDZAMY PRZEDSZKOLA!

PROFESJONALNI ANIMATORZY, BOGATY PROGRAM ATRAKCJI5 LISTOPADA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK


Bogaty program animacyjny z udziałem wybranej bajkowej maskotki - Kubusia Puchatka lub Tygryska. 

Rozpoczynamy wielkim pochodem z instrumentami! Będzie głośno i wesoło! Nasza wesoła Klaudynka przygotowałą dla was pełno atrakcji! 

W programie najlepsze animacje z rekwizytami dla dzieci, zabawy muzyczno-taneczne, pompony show, mini disco, chusta animacyjna, pokazy wielkich baniek mydlanych, zabawy animacyjne, zakręcone okulary, wielka klaunowa orkiestra oraz wizyta gościa specjalnego Kubusia Puchatka lub Tygryska!

Wszystkie dzieci kochają nasze bajkowe maskotki, a nasze maskotki kochają wszytskie dzieci:-) 

Na zakończenie można zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Do zobaczenia!!!


Nasza Klaudynka uwielbia dawać Prezenty!

Dla każdego dziecka wyczaruje balonikowe zwierzątko:-)


Konkurs plastyczny z nagrodami:

"Bajkowa kraina Kubusia Puchatka/Tygryska"

(prace plastyczne dzieci przygotowują w ramach zajęć przedszkolnych, przed naszą wizytą w przedszkolu.)

Kubuś Puchatek/Tygrysek wybierze 3 najładniejsze prace i wręczy dzieciom zaproszenie do swojego domku w Arenie Gigantów Park Rozrywki Stadion Wrocław. (3 Vouchery, każdy na godzinę zabawy dla 1 dziecka + 2 dorosłych opiekunów)
W Grudniu Arena Gigantów zamieni się w Krainę Elfów i Mikołaja - zapraszamy was do zimowej Areny pełnej czarodziejskiego świątecznego klimatu... prawdziwy św.Mikołaj, Śnieżynka, zabawne Elfy i tysiące migoczących gwiazdek i światełek, świąteczna muzyka i oczywiśćie prezenty!!!


Nasz Mikołaj, już baaardzo stary zapomniał sprawdzić, które

dzieci były grzeczne… ale pomysłowa Efinka ma na to radę!

Każde dziecko otrzyma specjalną mikołajkową kartę z zadaniami, jak zrobi wszystkie zadania to dostanie od Mikołaja prezent!

A wśród zadań oczywiście napisanie listu do świętego Mikołaja, wykonanie kartek świątecznych, budowa komina, test renifera, rysowanie bałwana z zamkniętymi oczami, pomoc w rozdawaniu prezentów dookoła świata, świąteczne porządki, zaczarowany worek św.Mikołaja, zagadki świąteczne, tańczące płatki śniegu i wielka orkiestra św. Mikołąja! Tyle zadań na was czeka!