SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

WIZYTY W ARENIE GIGANTÓW I ODWIEDZINY W PRZEDSZKOLACH

OSOBNY PROGRAM DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

DZIEŃ DZIECKA, DZIEŃ SPORTU, INTEGRACJA, MIKOŁAJKI I INNE

WIZYTA PRZEDSZKOLA W ARENIE 

w pełnej atrakcji, dmuchańców i animacji arenie gigantów

 

Arena Gigantów to pomysł na wycieczkę przedszkolną do tej pełnej atrakcji, dmuchańców i animacji areny. To pomysł na wyprawę na plac zabaw niezależny od pogody, z dmuchańcami, animacjami i zabawą dla wszystkich grup wiekowych.

 

Około 4000m2 powierzchni, scena, nagłośnienie, animatorzy zabaw, wszystkie rodzaje dmuchańców dla dzieci, maskotki chodzące, pokazy i show oraz system mapek atrakcji z pieczątkami motywującymi do udziału w atracjach.

 

 

Jakie atrakcje znajdziecie  w Arenie Gigantów?

 

 

Uwielbiana przez dzieci Strefa dmuchańców, wszystkie rodzaje dmuchańców w jednym miejscu, w tym gigantyczny dmuchaniec multifunkcyjny z wewnętrzną areną - najlepsze wzory, najwyższa jakość - zjeżdżalnie, zamki do skakania, ruchome połykacze, kule do skakania dla dzieci, miękka górka, baseny z piłeczkami, active center z przeszkodami.

 

 

Bogaty program animacyjny z pokazami i show, prowadzony ze sceny - pompony show, mini disco, chusta animacyjna, pokazy wielkich baniek mydlanych, zabawy animacyjne i goście specjalni - maskotki chodzące.

 

Urozmaicone strefy zabaw, w tym strefa sprawnościowa, mega gier, wyścigowa, kratywna oraz kącik malucha.

 

Dobra organizacja to podstawa, dlatego każda grupa otrzymuje specjalną mapę atrakcji:-)

 

 

SPECJALNA CENA DLA PRZEDSZKOLI: 20ZŁ OD DZIECKA

+ OPIEKUNOWIE ZA DARMO

+ KAWA, HERBATA ZA DARMO

+ DZIECI Z TRUDNĄ SYTUACJĄ FINANSOWĄ ZA DARMO 

 

 

 

 

 

 

 

wizyta szkoły w arenie

strefa wipe out znana z programów tv

adrenalina i rywalizacja

atrakcje dla dzieci powyżej 7 roku życia

 

Arena Gigantów Stadion Wrocław to trudne wyzwanie dla wymagającej młodzieży!

 

Udana integracja to połączenie adrenaliny, zadań drużynowych, presji czasu, różnorodności atrakcji, dobrego prowadzącego i oczywiście nagród dla zwycięzców! Taka właśnie jest Arena dla Gigantów!

 

 

Każda klasowa drużyna otrzyma specjalną Kartę Giganta, w której będziemy wbijać wszystkie zaliczone zadania, wasze punkty i czasy:-)

 

 

Jakie atrakcje na was czekają? Oczywiście GIGANTYCZNE!

 

-100 metrów toru przeszkód

-Ogromne skoczne kule Wipe Out

-Boisko do mega piłkarzyków

-Eliminator Zmiatacz Rodeo

-Tor wyścigowy 60m

-Alkogogle 2 promilowe

-śmieszne konkurencje sprawnościowe

-zawody w dojeniu krowy na czas

i wiele innych atrakcji

 

Ekstremalna strefa Wipe Out, w której wzrośńie poziom adrenaliny i sprawdzicie swoją wytrzymałość - do pokonania aż 100 metrów toru przeszkód, do przeskoczenia 4 ogromne kule, walka z ogromną miotłą rodeo, która zmiata śmiałków - to wszystko na miękkich dmuchańcach, dedykowanych dla dorosłych. Tutaj liczy się czas całej drużyny!

Integracyjny mecz na gigantycznym boisku do piłkarzyków- sprawdźcie się w roli piłkarzyka, a żeby wygrać trzeba przede wszystkim współpracować:-)

Strefa wyścigów, a w niej bieg po 60-metrowym torze w alkogoglach, bieg w spodniach 3-osobowych, wyścigi taśm gąsienicowych - pełno śmiechu i zabawa również dla kibiców:-)

Atrakcje muszą być różne, dlatego weźmiecie udzaił w drużynowych zawodach dojenia krowy, przejdziecie lustrzany labirynt i ułożycie logiczny kwadrat.

Na zakończenie dla zwycięzców pamiątkowe medale:-)

 

Wycieczka klasowa do Areny Gigantów to połączenie profesjonalnych atrakcji wraz z całą niezbędną infrastrukturą - zapewniamy profesjonalnego komentatora sportowego, nagłośnienie, system punktacji drużyn, a to wszystko w dobrej lokalizacji Stadion Wrocław, z  dobrą komunikacją!

 

 

SPECJALNA CENA DLA SZKÓŁ: 20ZŁ OD DZIECKA

+ OPIEKUNOWIE ZA DARMO

+ KAWA, HERBATA ZA DARMO

+ DZIECI Z TRUDNĄ SYTUACJĄ FINANSOWĄ ZA DARMO

 

 

 

 

 

mikołajki

w krainie elfów i św.mikołaja

 

W Grudniu Arena Gigantów zamieni się w Krainę Elfów i Mikołaja - zapraszamy was do zimowej Areny pełnej czarodziejskiego świątecznego klimatu... prawdziwy św.Mikołaj, Śnieżynka, zabawne Elfy i tysiące migoczących gwiazdek i światełek, świąteczna muzyka i oczywiśćie prezenty!!!

 

Nasz Mikołaj, już baaardzo stary zapomniał sprawdzić, które

dzieci były grzeczne… ale pomysłowa Efinka ma na to radę!

Każde dziecko otrzyma specjalną mikołajkową kartę z zadaniami, jak zrobi wszystkie zadania to dostanie od Mikołaja prezent!

A wśród zadań oczywiście napisanie listu do świętego Mikołaja, wykonanie kartek świątecznych, budowa komina, test renifera, rysowanie bałwana z zamkniętymi oczami, pomoc w rozdawaniu prezentów dookoła świata, świąteczne porządki, zaczarowany worek św.Mikołaja, zagadki świąteczne, tańczące płatki śniegu i wielka orkiestra św. Mikołąja! Tyle zadań na was czeka!

 

Zapraszamy was do Mikołajkowej krainy zabaw, animacji i oczywiście gigantycznych dmuchańców!

 

Około 4000m2 powierzchni, scena, nagłośnienie, Mikołaj, Śnieżynka i zabawne Elfy, świąteczne warsztaty kreatywne, skrzynka na listy do Mikołaja, oraz wszystkie rodzaje dmuchańców dla dzieci, strefa Wipe Out dla starszych dzieci i dorosłych, strefy sprawnościowe i kreatywne, malowanie twarzy, pokazy i show oraz mikołajkowe karty z zadaniami i prezenty!

 

 

SPECJALNA CENA DLA PRZEDSZKOLI: 20ZŁ OD DZIECKA

+ OPIEKUNOWIE ZA DARMO

+ KAWA, HERBATA ZA DARMO

+ DZIECI Z TRUDNĄ SYTUACJĄ FINANSOWĄ ZA DARMO