gigantyczne dmuchańce

Największe dmuchańce w formie parku z wewnętrzną areną dla rodziców, w którym do odkrycia wiele atrakcji: duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, ruchome połykacze dzieci, skoczne kule Wipe Out, zamki do skakania, plac zabaw active center, miękka górka i wiele przeszkód do pokonania.

miasteczko rodzinne

To cały kompleks rodzinny, w którym dzieje się mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Niezależnie od wieku, wszyscy się bawią. Pierwsze miejsce we Wrocławiu w którym bawią się również rodzice, dziadkowie, wujkowie i opiekunowie, a nie tylko dzieci. 

Tutaj całe rodziny biorą udział w zabawach, pokazach, śmiesznych konkurencjach, logicznych układankach i wielkich grach - za udział wbijane są pieczątki do Waszych mapek.

Zdobądźcie wszystkie pieczątki do specjalnej Mapki i odbierzcie nagrodę!

strefa animacyjna

Animacje zabaw, pokazy i show! Zapraszamy do wielkiego pochodu - taniec, wesoła muzyka i kolorowe rekwizyty dla każdego. Mini Disco, zabawy taneczne, grające Bum Bum Rurki, pompony show, wstążki artystyczne, kolorowe peruki, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych atrakcji. Tutaj Rodzice bawią się z dziećmi lub mogą zrobić świetne zdjęcia. Sprawdźcie co dzisiaj w Arenie Gigantów przygotowaliśmy dla was!

 

 

Galeria Zdjęć

wielkie bańki mydlane

 

Pokaz gigantycznych baniek mydlanych - 

strefa Giga gier

Strefa gier ale w gigantycznym wydaniu - zagrajcie w ogromnego Chińczyka, warcaby, klasy i grę planszową. Spróbujcie rozwiązać Sudoku, ułóżcie kwadrat w logicznej łamigłówce, zagrajcie w wielkie kółko i krzyżyk i sprawdźcie swoją pamięć w grze Memory. Ale to nie wszystko - gwiazdą wśród gier jest gigantyczny Twister - nawet dla 50 osób jednocześnie - spróbujecie się nie zaplątać? 

strefa dmuchańców

Dmuchańce dla najmłodszych gości Areny - ruchom połykacz z ukrytą wewnątrz małą zjeżdżalnią, baseny z kolorowymi piłeczkami, zamki do skakania i plac zabaw, kule do skakania, miękka górka, dmuchane przeszkody - wszystko pod bliskim okiem czuwającego rodzica,gdyż rodzice również mogą wejść do wnętrza dmuchanego parku.

 

strefa sprawnościowa

Zapraszamy to tej strefy pełnej niespodzianek - tutaj czekają na was niecodzienne zadania wymagające sprawności, szybkości, równowagi i logicznego myślenia.

Spróbujcie złowić najwięcej ryb w zawodach wędkarskich, ułóżcie najdłuższy most z mega klocków cegieł, ułóżcie wieżę w zakręconych okularach, w których widać podwójnie, rzucajcie celnie do celu, pokonajcie byka, sprawdźcie się w wyścigu węży...i w wielu innych konkurencjach - tutaj zdobędziecie pieczątki do waszej mapki - nagroda coraz bliżej!

giganciory

Zrób swojego Giganciora i zabierz go do domu!

Podlewaj codziennie swojego stworka i czekaj na trawiastą fryzurę. Po kilku dniach możesz zostać fryzjerem i zmienić swojego Giganciora:-) 

Giganciory za darmo, w każdą sobotę i niedzielę w Arenie!

STREFA RODZINNA

 

- scena: animacje, pokazy i show

- atrakcje z nagrodami dla całych rodzin

- kreatywne warsztaty

atrakcje w miasteczku rodzinnym:

rodzinna arena gigantów

bilety całodniowe

1 dziecko + max. 2 dorosłych - 45zł

2 dzieci + max. 2 dorosłych - 85zł

3 dzieci + max. 2 dorosłych - 125zł

 

uczeń szkoły średniej - 30zł

student - 30zł

 

*promocja  nie łączy się z innymi rabatami

Dziecko do 14 roku życia, dorosły min. 18 lat

cennik

GODZINY OTWARCIA 

rodzinna arena gigantów

piątek

od 14:00 do 20:00

sobota,niedziela,święta

od 10:00 do 20:00

 

nocna arena gigantów

piątek,sobota

od 19:00 do 22:00

 

 

grupy zorganizowane, szkoły, przedszkola, firmy

od 9:00 do 22:00

(wymagana wcześniejsza rezerwacja)

przeczytaj przed wizytą w arenie gigantów!

-do areny gigantów ubieramy się ciepło i na sportowo oraz wchodzimyobuwiu zmiennym

 

arena gigantów mieści sią na parkingu zadaszonym, boki są osłonięte od wiatru,

obiekt jest nieogrzewany, ogrzewamy kąciki urodzinowe, wybrane strefy są ogrzewane punktowo,

jesteśmy wyjątkowym miejscem, pełnym animacji, dmuchańców, konkurencji sprawnościowych, zabaw integrujących całe rodziny i gwarantujemy wam ciepłą i serdeczną atmosfertę:-)

prosimy pamiętać o odpowiednim stroju, abyście w pełni mogli cieszyć się zabawą u nas:-)

nocna arena gigantów

 

bilety indywidualne

39zł / osoba

 

bilety grupowe:

350zł / 10 osób

 

promocja klasowa:

Przyjdźcie całą klasą (min.20 os., pamiętajcie o legitymacjach),

a zapłacicie tylko 20zł za osobę!

20zł / osoba

 

*nie łączy się z innymi promocjami i rabatami

maskotki chodzące

 

Kubuś Puchatek, Tygrysek czy Myszka Miki -

zobacz kto dzisiaj odwiedzi Arenę Gigantów!

malowanie twarzy

Przepiękne malunki na uśmiechniętej buzi stworzy nasza utalentowana animatorka plastyczna - jedyna dodatkowo płatna atrakcja w Arenie (10zł). 

atrakcje specjalne

 

Codziennie inne atrakcje specjalne!

Malowanie twarzy, balonowe zoo, kreatywne warsztaty, dojenie krowy, wielkie bańki mydlane, wizyta Kubusia Puchatka i wiele innych.

Zobacz na naszym Facebook-u jakie atrakcje specjalne będą dzisiaj w Arenie Gigantów i to całkowicie za darmo!

Polecamy dla całych rodzin

balonowe zwierzątka

Zwierzątka modelowane z baloników - nasze zdolne animatorki wyczarują za darmo balonowe zwierzątko dla każdego dziecka, które aktywnie bawiło się w Miasteczku Rodzinnym:-)

pokazy i show

Kolorowe animacje muzyczne i tańce dla każdego - rekwizyty i taneczna atmosfera - pompony show, wstążki artystyczne, kolorowe peruki.  Tutaj Rodzice bawią się z dziećmi lub mogą zrobić świetne zdjęcia.

 

 

pokój montessori

Drewniane zabawki, dopasowywanki, sortery, układanki, skarby natury, kącik kuchenny, nawlekanki i wiele pomocy dydaktycznych i ćwiczeń manipulacyjnych dla małej mądrej główki:-) 

plac zabaw malucha

Plac zabaw dla najmłodszych gości Areny - domek do zabawy, zjeżdżalnia prosto do baseniku z piłeczkami, bujaczki, jeżdziki, skoczki, piankowe figury, mini małpi gaj- wszystko pod bliskim okiem czuwającego rodzica, strefa wyłożóna miękkimi piankowymi puzzlami.

kreatywne klocki

Ogromne przestrzenie do zabawy - tutaj można zbudować imponujące budowle, rakiety, mosty, roboty, samochody i wszystko co podpowie wam wyobraźnia!

Kreatywne słomki, mega klocki cegły, klocki magnetyczne, pinezkowe mozaiki, oraz klocki mechanik i ogromna ilość klocków Lego Duplo.